PMIC - Моторни Возачите, Контролери

Број на дел од производителот Производител Опис Количина на располагање Единечната цена Со цел
HCTL-1101 Broadcom Limited IC MTRDRV BIPLR 4.75-5.25V 40DIP 5237
300: $6.14075
HCTL-1101-PLC Broadcom Limited IC MOTOR DRIVER BIPOLAR 44PLCC 5168
250: $6.14075