MGA-31289-BLKG

N/A

IC RF AMP GP 1.5GHZ-3GHZ SOT89-3

MGA-31289-BLKG

RoHSСоодветно на RoHS
MGA-31289-BLKG
Производител
N/A
Производители Дел #
MGA-31289-BLKG
Категории
RF / ако и RFID
Подкатегории
RF Засилувачи
Серии
-
дел СтатусObsolete
фреквенција1.5GHz ~ 3GHz
P1dB24dBm
Стекнат18.7dB
бучава Слика2dB
RF ТипGeneral Purpose
Напон - Набавка5V
Тековни - Набавка124mA
тест фреквенција1.9GHz
Пакет / CaseTO-243AA
Добавувачот Пакет уредSOT-89-3
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
MGA-43828-BLKG IC AMP CELL 925MHZ-960MHZ 28QFN 4704
1:  $5.65950
10:  $5.20135
100:  $4.39285
500:  $3.90775
1,000:  $3.58435
MGA-43528-BLKG IC AMP GP 1.93GHZ-1.995GHZ 28QFN 4551
1:  $5.65950
10:  $5.20135
100:  $4.39285
500:  $3.90775
1,000:  $3.58435
MGA-43428-BLKG IC RF AMP GP 851MHZ-894MHZ 28QFN 4965
1:  $5.65950
10:  $5.20135
100:  $4.39285
500:  $3.90775
1,000:  $3.58435
MGA-43003-BLKG IC AMP GP 1.805GHZ-1.88GHZ 28QFN 5554
1:  $5.65950
10:  $5.20135
100:  $4.39285
500:  $3.90775
1,000:  $3.58435
MGA-16116-BLKG IC AMP GP 450MHZ-1.45GHZ 16QFN 8724
1:  $3.20705
10:  $2.89712
100:  $2.39855
500:  $2.08862
1,000:  $1.81913
MGA-68563-TR1G IC RF AMP 100MHZ-1.5GHZ SOT363 102331
3,000:  $0.24528
6,000:  $0.23302
15,000:  $0.22426
MGA-412P8-TR1G IC RF AMP IEEE 1.7GHZ-3GHZ 8LPCC 89299
3,000:  $0.26116
6,000:  $0.25148
15,000:  $0.24181
MGA-645T6-TR1G IC AMP WIMAX 1.5GHZ-3GHZ 6UTSLP 85946
3,000:  $0.31043
6,000:  $0.29894
MGA-30989-TR1G IC RF AMP GP 2GHZ-6GHZ SOT89-3 46488
3,000:  $0.53366
6,000:  $0.51360
MGA-82563-TR1G IC RF AMP ISM 100MHZ-6GHZ SOT363 58389
3,000:  $0.44044
6,000:  $0.42412

Со цел

Референтна цена:
100:$1.20497
300:$1.11348
500:$0.99911
1,000:$0.84262
2,500:$0.80049

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 23052
Со цел: