HSMZ-A100-T00J1

N/A

LED RED CLEAR 2PLCC SMD Standard LEDs - SMD AlInGaP2 Red 2 Red

HSMZ-A100-T00J1

RoHSСоодветно на RoHS
HSMZ-A100-T00J1
Производител
N/A
Производители Дел #
HSMZ-A100-T00J1
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
LED индикација - Дискретни
Серии
-
дел СтатусActive
бојаRed
конфигурацијаStandard
леќа бојаColorless
Транспарентност леќаClear
Millicandela Оценка350mcd
леќа стилRectangle with Flat Top
Големина на леќа1.00mm x 0.80mm
Напон - Напред (VF) (Typ)2.2V
Струја - Тест20mA
Агол на гледање120°
Тип на монтажаSurface Mount
Бранова должина - Доминантна630nm
Бранова должина - Врв639nm
карактеристики-
Пакет / Case2-PLCC
Добавувачот Пакет уред2-PLCC
Големина / Димензии3.20mm L x 2.80mm W
Висина (Max)2.10mm
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
HSMS-2850-TR1G RF DIODE SCHOTTKY 2V SOT23-3 230411
3,000:  $0.12775
6,000:  $0.12136
15,000:  $0.11680
30,000:  $0.11315
HSMH-C120 LED RED DIFFUSED 2SMD R/A 524855
4,000:  $0.05240
8,000:  $0.04763
12,000:  $0.04446
28,000:  $0.04287
HSMF-C165 LED GREEN/RED DIFFUSED 0603 SMD 502335
4,000:  $0.05804
8,000:  $0.05417
12,000:  $0.05223
28,000:  $0.05146
HSMQ-C190 LED GREEN DIFFUSED CHIP SMD 187817
4,000:  $0.12622
8,000:  $0.12337
12,000:  $0.11863
28,000:  $0.11388
HSMW-C120 LED COOL WHITE DIFF CHIP SMD R/A 192486
4,000:  $0.11753
8,000:  $0.11333
12,000:  $0.11165
28,000:  $0.10913
HSMS-2800-TR1G RF DIODE SCHOTTKY 70V SOT23-3 310987
3,000:  $0.07939
6,000:  $0.07391
15,000:  $0.07118
30,000:  $0.06844
HSMZ-A100-R00J1 LED RED CLEAR 2PLCC SMD 292964
2,000:  $0.07118
6,000:  $0.06643
10,000:  $0.06406
50,000:  $0.06050
HSMS-2802-TR1G RF DIODE SCHOTTKY 70V SOT23-3 209438
3,000:  $0.11643
6,000:  $0.10841
15,000:  $0.10439
30,000:  $0.10038
HSMF-C166 LED GRN/YELLOW DIFFUSED 0603 SMD 516860
4,000:  $0.05804
8,000:  $0.05417
12,000:  $0.05223
28,000:  $0.05146
HSMS-2805-TR1G RF DIODE SCHOTTKY 70V SOT143-4 231778
3,000:  $0.11643
6,000:  $0.10841
15,000:  $0.10439
30,000:  $0.10038

Со цел

Референтна цена:
2,000:$0.06519
6,000:$0.06085
10,000:$0.05867
50,000:$0.05541

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 400792
Со цел: