HLMP-FW66-MN000

N/A

LED COOL WHT CLEAR 5MM FLAT T/H

HLMP-FW66-MN000

RoHSСоодветно на RoHS
HLMP-FW66-MN000
Производител
N/A
Производители Дел #
HLMP-FW66-MN000
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
LED индикација - Дискретни
Серии
-
дел СтатусObsolete
бојаWhite, Cool
конфигурацијаStandard
леќа бојаColorless
Транспарентност леќаClear
Millicandela Оценка700mcd
леќа стилRound with Domed Top
Големина на леќа5mm, T-1 3/4
Напон - Напред (VF) (Typ)3.2V
Струја - Тест20mA
Агол на гледање85°
Тип на монтажаThrough Hole
Бранова должина - Доминантна-
Бранова должина - Врв-
карактеристики-
Пакет / CaseRadial
Добавувачот Пакет уред5mm Flat Top
Големина / Димензии-
Висина (Max)7.20mm
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
HLMP-CB31-M0000 LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H 2807
HLMP-CE13-35QDD LED CYAN CLEAR T-1 3/4 T/H 1426
HLMP-AB61-UWCZZ LED BLUE DIFFUSED 5MM OVAL T/H 2949
HLMP-EL22-UVLDD LED AMBER DIFFUSED T-1 3/4 T/H 2571
HLMP-AM75-45CDD LED GREEN DIFFUSED 5MM OVAL T/H 1934
HLMP-EL16-VYR00 LED AMBER CLEAR T-1 3/4 T/H 859
HLMP-CW47-PS0DD LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H 2857
HLMP-CW76-QT000 LED COOL WHITE DIFF T-1 3/4 T/H 997
HLMP-LM63-XZCZZ LED GREEN DIFFUSED 4MM OVAL T/H 1110
HLMP-ED18-S0000 LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H 3157

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1914
Со цел: