HLMP-CB26-TUDDD

N/A

LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H

HLMP-CB26-TUDDD

RoHSСоодветно на RoHS
HLMP-CB26-TUDDD
Производител
N/A
Производители Дел #
HLMP-CB26-TUDDD
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
LED индикација - Дискретни
Серии
-
дел СтатусObsolete
бојаBlue
конфигурацијаStandard
леќа бојаColorless
Транспарентност леќаClear
Millicandela Оценка3350mcd
леќа стилRound with Domed Top
Големина на леќа5mm, T-1 3/4
Напон - Напред (VF) (Typ)3.2V
Струја - Тест20mA
Агол на гледање23°
Тип на монтажаThrough Hole
Бранова должина - Доминантна470nm
Бранова должина - Врв464nm
карактеристики-
Пакет / CaseRadial
Добавувачот Пакет уредT-1 3/4
Големина / Димензии-
Висина (Max)8.81mm
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
HLMP-EL15-TW000 LED AMBER CLEAR T-1 3/4 T/H 2023
HLMP-ED33-SV0DD LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H 1810
HLMP-EL17-SV000 LED AMBER CLEAR T-1 3/4 T/H 3086
HLMP-EL2H-XZLDD LED 5MM HB AMB CLEAR ROUND T/H 1967
HLMP-EL25-TWSDD LED AMBER CLEAR T-1 3/4 T/H 2379
HLMP-EL22-TW0DD LED AMBER DIFFUSED T-1 3/4 T/H 1918
HLMP-EL2G-WY0DD LED AMBER CLEAR T-1 3/4 T/H 1142
HLMP-EH25-SV000 LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H 2245
HLMP-6700-G0010 LED DOME RLED GAP YLW RT HSE 976
HLMP-CE12-X1000 LED CYAN CLEAR T-1 3/4 T/H 909

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 755
Со цел: