HLCP-C100

N/A

LIGHT BAR 0.4X0.4 ALGAAS SQUARE LED Bars and Arrays Red Light Bar

HLCP-C100

RoHSСоодветно на RoHS
HLCP-C100
Производител
N/A
Производители Дел #
HLCP-C100
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
LED диоди - коло Индикатори, низи, светлината Барови, бар графикони
Серии
-
дел СтатусActive
бојаRed
Бранова должина - Врв645nm
конфигурацијаBar - Single, SIP
Тековни20mA
Millicandela Оценка15mcd
Агол на гледање-
Вид на објектив-
леќа стил-
Големина на леќа-
напон Оценка1.8V
Тип на монтажаThrough Hole
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
HLCP-B100 LIGHT BAR 0.8X0.195 ALGAAS 19117
1:  $1.38215
10:  $1.12313
25:  $0.94350
100:  $0.80869
250:  $0.71883
500:  $0.65144
1,000:  $0.59753
2,500:  $0.57282
HLCP-E100 LED LT BAR 8.89X3.81MM QUAD RED 44462
1,760:  $0.71820
HLCP-A100-BC000 LIGHT BAR 0.4L X .195 ALGAAS 82915
3,840:  $0.33120
HLCP-G100 LIGHT BAR 0.8X0.4 ALGAAS DUAL 40147
1,760:  $0.71820
HLCP-B100-BC000 LIGHT BAR 0.8X0.195 ALGAAS 43703
2,080:  $0.61391
HLCP-H100 LIGHT BAR 0.8X0.4 ALGAAS SINGLE 37721
1,760:  $0.71820
HLCP-E100-BC000 LIGHT BAR 0.8X0.4 ALGAAS QUAD 37961
1,600:  $0.78802
HLCP-D100 LIGHT BAR 0.4X0.4 ALGAAS DUAL 32488
1,920:  $0.71371
HLCP-F100 LIGHT BAR 0.8X0.4 ALGAAS DUAL 42807
1,760:  $0.71820
HLCP-D100-BC000 LIGHT BAR 0.4X0.4 ALGAAS DUAL 1391

Со цел

Референтна цена:
1:$1.31670
10:$1.06988
25:$0.89850
100:$0.77021
250:$0.68463
500:$0.62044
1,000:$0.56909
2,500:$0.54556

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 20881
Со цел: