HFBR-RUS500

N/A

CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 500M

HFBR-RUS500

RoHSСоодветно на RoHS
HFBR-RUS500
Производител
N/A
Производители Дел #
HFBR-RUS500
Категории
Кабли, проводници
Подкатегории
Фибер оптички кабли
Серии
HFBR
дел СтатусObsolete
стил-
типPOF
должина-
основни Дијаметар-
обложување Дијаметар-
Изолација (изолација) МатеријалPolyethylene (PE)
Обвивка (изолација) Дијаметар-
Сила на истегнување-
Слабеење - Typ-
Индекс на прекршување - Основни-
Индекс на прекршување - Обложување-
јакна боја-
рејтингот-
карактеристики-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
HFBR-7924EWZ TXRX 44 2.7GBD PLUGGABLE PAR 3198
HFBR-779BEWZ XMITTER 12X2.7GBD 62.5UM FO 1774
HFBR-772BWZ XMITTER FO 12X2.7GBD 2518
HFBR-5720ALP CONN HFBR PLUGGABLE OPTICAL TRAN 651
HFBR-0534 KIT EVALUATION FOR DMI SFP TXRX 2181
HFBR-0536 KIT EVAL FIBER OPTIC 32MBD 587
HFBR-7934WZ TXRX 44 3GBD PLUGGABLE EMI 1520
HFBR-782BHZ RECEIVER FO 12X2.7GBD 1706
HFBR-5764APZ TXRX MM SFP 200MBD SBCON BAIL DL 1754
HFBR-1521 XMITTER VERSATILE LINK HORZ 2062

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 3157
Со цел: