HFBR-4535Z

N/A

CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM Fiber Optic Connectors Snap-In FO Connector Crimpless

HFBR-4535Z

RoHSСоодветно на RoHS
HFBR-4535Z
Производител
N/A
Производители Дел #
HFBR-4535Z
Категории
Конектори, интерконекции
Подкатегории
Конектори за оптички влакна
Серии
HFBR
дел СтатусActive
конектор стил-
Тип на конекторPlug
Симплекс / двостраноSimplex
МодSinglemode
Влакна основни дијаметар-
Влакна Обложување Дијаметар1000µm
Дијаметар на кабел2.2mm
Тип на монтажаFree Hanging (In-Line)
Тип на прицврстувањеSnap-In
домување БојаGray
подигање на боја-
заштита навлегувањето-
карактеристикиCrimpless
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
HFBR-4533Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 70662
1:  $0.39000
10:  $0.30843
25:  $0.23725
100:  $0.21352
250:  $0.18980
500:  $0.16133
1,000:  $0.13286
2,500:  $0.12622
HFBR-4513Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 70237
1:  $0.39000
10:  $0.30879
25:  $0.23754
100:  $0.21385
250:  $0.19009
500:  $0.16157
1,000:  $0.13306
2,500:  $0.12641
HFBR-4505Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 43948
1:  $0.67500
10:  $0.54900
25:  $0.42225
100:  $0.38003
250:  $0.32881
500:  $0.27948
1,000:  $0.23016
2,500:  $0.21865
HFBR-4515Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 40195
1:  $0.67500
10:  $0.54863
25:  $0.42195
100:  $0.37969
250:  $0.32850
500:  $0.27923
1,000:  $0.22995
2,500:  $0.21845
HFBR-4521Z HDWR V-LINK HCS CONN/CRIMP SIMPL 11132
1:  $2.61030
10:  $2.36544
25:  $1.87264
100:  $1.57696
250:  $1.47840
500:  $1.35520
1,000:  $1.28128
2,500:  $1.23200
HFBR-4593Z POLISHING KIT 15008
1:  $2.03280
10:  $1.69400
25:  $1.42296
100:  $1.21968
250:  $1.05600
500:  $0.95700
1,000:  $0.87780
2,500:  $0.84150
HFBR-4506Z CONN FIBER PLUG DUPLX 1000UM 40853
1:  $0.67125
10:  $0.59288
25:  $0.43995
100:  $0.38250
250:  $0.33507
500:  $0.29784
1,000:  $0.25596
2,500:  $0.24200
HFBR-2602Z RECEIVER FIBER OPTIC SERCOS 3676
1:  $6.78755
10:  $6.49688
25:  $5.05320
100:  $4.33125
250:  $4.11470
500:  $3.89813
1,000:  $3.68156
HFBR-1505CZ XMITTER FIBER OPTIC INTERBUS SMA 4721
1:  $6.56810
10:  $6.28898
25:  $4.89150
100:  $4.19265
250:  $3.98303
500:  $3.77339
1,000:  $3.56375
HFBR-2531ETZ RCVR OPT HI PERFORMANCE 5MBD 5681
1:  $5.49010
10:  $5.25833
25:  $4.08962
100:  $3.50543
250:  $3.33016
500:  $3.15488
1,000:  $2.97961

Со цел

Референтна цена:
1:$0.45000
10:$0.35660
25:$0.27433
100:$0.24685
250:$0.21941
500:$0.18650
1,000:$0.15358
2,500:$0.14591

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 63964
Со цел: