HFBR-4501Z

N/A

CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM Fiber Optic Connectors SNAP-IN FO LINK CONN ECTOR TX RoHS

HFBR-4501Z

RoHSСоодветно на RoHS
HFBR-4501Z
Производител
N/A
Производители Дел #
HFBR-4501Z
Категории
Конектори, интерконекции
Подкатегории
Конектори за оптички влакна
Серии
HFBR
дел СтатусActive
конектор стил-
Тип на конекторPlug
Симплекс / двостраноSimplex
МодSinglemode
Влакна основни дијаметар-
Влакна Обложување Дијаметар1000µm
Дијаметар на кабел2.2mm
Тип на монтажаFree Hanging (In-Line)
Тип на прицврстувањеSnap-In
домување БојаGray
подигање на боја-
заштита навлегувањето-
карактеристики-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
HFBR-4531Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 67114
1:  $0.39000
10:  $0.30843
25:  $0.23740
100:  $0.21360
250:  $0.18986
500:  $0.16138
1,000:  $0.13290
2,500:  $0.12626
HFBR-4511Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 59617
1:  $0.45000
10:  $0.35587
25:  $0.27375
100:  $0.24638
250:  $0.21900
500:  $0.18615
1,000:  $0.15330
2,500:  $0.14564
HFBR-4532Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 64526
1:  $0.48000
10:  $0.39075
25:  $0.29258
100:  $0.26331
250:  $0.23404
500:  $0.19893
1,000:  $0.16383
2,500:  $0.15564
HFBR-4503Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 61166
1:  $0.39000
10:  $0.30843
25:  $0.23725
100:  $0.21352
250:  $0.18980
500:  $0.16133
1,000:  $0.13286
2,500:  $0.12622
HFBR-4516Z CONN FIBER PLUG DUPLX 1000UM 42325
1:  $0.67875
10:  $0.60187
25:  $0.44655
100:  $0.38835
250:  $0.34021
500:  $0.30241
1,000:  $0.25988
2,500:  $0.24571
HFBR-4535Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 63964
1:  $0.45000
10:  $0.35660
25:  $0.27433
100:  $0.24685
250:  $0.21941
500:  $0.18650
1,000:  $0.15358
2,500:  $0.14591
HFBR-4533Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 70662
1:  $0.39000
10:  $0.30843
25:  $0.23725
100:  $0.21352
250:  $0.18980
500:  $0.16133
1,000:  $0.13286
2,500:  $0.12622
HFBR-4513Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 70237
1:  $0.39000
10:  $0.30879
25:  $0.23754
100:  $0.21385
250:  $0.19009
500:  $0.16157
1,000:  $0.13306
2,500:  $0.12641
HFBR-4505Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 43948
1:  $0.67500
10:  $0.54900
25:  $0.42225
100:  $0.38003
250:  $0.32881
500:  $0.27948
1,000:  $0.23016
2,500:  $0.21865
HFBR-4515Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 40195
1:  $0.67500
10:  $0.54863
25:  $0.42195
100:  $0.37969
250:  $0.32850
500:  $0.27923
1,000:  $0.22995
2,500:  $0.21845

Со цел

Референтна цена:
1:$0.45000
10:$0.35587
25:$0.27390
100:$0.24645
250:$0.21909
500:$0.18622
1,000:$0.15335
2,500:$0.14569

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 66976
Со цел: