CNY17-4-000E

N/A

OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6DIP Transistor Output Optocouplers 5000 Vrms 0.3mA

CNY17-4-000E

RoHSСоодветно на RoHS
CNY17-4-000E
Производител
N/A
Производители Дел #
CNY17-4-000E
Категории
изолатори
Подкатегории
Оптоизолаторите - транзистор, Фотоволтаични излез
Серии
-
дел СтатусActive
Број на канали1
Напон - Изолација5000Vrms
Трансфер Тековни Сооднос (мин)160% @ 10mA
Трансфер Тековни Сооднос (Max)320% @ 10mA
Вклучување / Исклучување на времето (Typ)-
Стани / Време на опаѓање (Typ)5µs, 5µs
Внесете ТипDC
типот на излезотTransistor with Base
Напон - Излез (Max)70V
Тековни - Излез / канал150mA
Напон - Напред (VF) (Typ)1.4V
Струја - DC Напред (If) (Max)60mA
VCE Заситеноста (Max)300mV
Работна температура-55°C ~ 100°C
Тип на монтажаThrough Hole
Пакет / Case6-DIP (0.300", 7.62mm)
Добавувачот Пакет уред6-DIP
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
CNY17-1-000E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6DIP 131093
1:  $0.22265
10:  $0.16096
25:  $0.13140
100:  $0.10512
250:  $0.08869
500:  $0.07555
1,000:  $0.05913
2,500:  $0.05420
CNY17-4-300E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD 140435
1:  $0.19710
10:  $0.15220
25:  $0.12687
100:  $0.10935
250:  $0.09764
500:  $0.08397
1,000:  $0.06483
2,500:  $0.05858
CNY17-2-000E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6DIP 105862
1:  $0.22265
10:  $0.16096
25:  $0.13140
100:  $0.10512
250:  $0.08869
500:  $0.07555
1,000:  $0.05913
2,500:  $0.05420
CNY17-3-500E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD 409032
1,000:  $0.06059
2,000:  $0.05475
5,000:  $0.05110
10,000:  $0.04927
25,000:  $0.04854
50,000:  $0.04654
CNY17-2-500E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD 409319
1,000:  $0.06059
2,000:  $0.05475
5,000:  $0.05110
10,000:  $0.04927
25,000:  $0.04854
50,000:  $0.04654
CNY17-2-W00E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6DIP 536367
25,025:  $0.04854
CNY17-1-500E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD 506709
25,000:  $0.04854
CNY17-4-560E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD 505467
23,000:  $0.05420
CNY17-1-560E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD 492032
23,000:  $0.05420
CNY17-2-360E OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD 409757
22,750:  $0.05420

Со цел

Референтна цена:
1:$0.22265
10:$0.16096
25:$0.13140
100:$0.10512
250:$0.08869
500:$0.07555
1,000:$0.05913
2,500:$0.05420

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 126237
Со цел: