BCM56449XB0KFSBG

N/A

24FE 2X2.5GE 2X10G

BCM56449XB0KFSBG

RoHSСоодветно на RoHS
BCM56449XB0KFSBG
Производител
N/A
Производители Дел #
BCM56449XB0KFSBG
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
Интерфејс - Телеком
Серии
*
дел СтатусActive
функција-
интерфејс-
Број на кола-
Напон - Набавка-
Тековни - Набавка-
Моќност (вати)-
Работна температура-
Тип на монтажа-
Пакет / Case-
Добавувачот Пакет уред-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
BCM56445ZB0KFSBG 24GE 4X10GE SWITCH 278
24:  $104.97840
BCM53108KMLG 9-PORT FE SWITCH WITH EEE 4097
230:  $6.36698
BCM33843EKFSBG DOCSIS 3.0 CABLE MODEM 2417
180:  $11.45500
BCM5665IPB 48FE4FEHIGIG SWITCH 374
21:  $80.79378
BCM56545B0IFSBG MULTI LAYER SWITCH--1588 DISABLE 134
12:  $266.81906
BCM953101R NETWORK 5 PORT 194
1:  $148.90200
BCM53101PKMLG IC SWITCH ETHERNET 10/100 7565
429:  $3.47905
BCM953128R NETWORK 8 PORT 108
1:  $298.30200
BCM3384DCSA01 24X8 DOCSIS 3.0 MODEM 3384D 1634
84:  $17.77500
BCM3384GCSA01 24X8 DOCSIS 3.0 MODEM 1607
84:  $17.77500

Со цел

Референтна цена:
24:$140.53560

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 423
Со цел: