ASMT-UWB1-ZAAC2

N/A

LED WHITE 2PLCC SMD

ASMT-UWB1-ZAAC2

RoHSСоодветно на RoHS
ASMT-UWB1-ZAAC2
Производител
N/A
Производители Дел #
ASMT-UWB1-ZAAC2
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
LED индикација - Дискретни
Серии
-
дел СтатусObsolete
бојаWhite
конфигурацијаStandard
леќа боја-
Транспарентност леќа-
Millicandela Оценка-
леќа стил-
Големина на леќа-
Напон - Напред (VF) (Typ)-
Струја - Тест-
Агол на гледање-
Тип на монтажаSurface Mount
Бранова должина - Доминантна5700K
Бранова должина - Врв-
карактеристики-
Пакет / Case2-PLCC
Добавувачот Пакет уред2-PLCC
Големина / Димензии3.20mm L x 2.80mm W
Висина (Max)2.10mm
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
ASMT-TGBM-NU3B2 LED PLCC SMD 1410
ASMS-FWG1-ZMPH6 LED 4014 SUMMER WHITE SMD 1201
ASMS-FWG0-ZNQB6 LED 4014 SUMMER WHITE SMD 3259
ASMF-PWG2-N35C0 LED 1W 3030 WHITE 39331
ASMT-MWB6-NMNW0 LED WHITE MS 3260
ASMT-MYB4-NLM00 LED WHITE MS 1869
ASMT-AA00-ARSN0 POWER LED AMBER 1W 2733
ASMT-TWBM-NV8H2 PLCC2 MINI WHITE 1317
ASMB-6WD0-0A101 LED RGBW 6DFN SMD 204524
ASMT-UGB5-NW702 LED GREEN INGAN 120VA 2PLCC 224532

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2724
Со цел: