APDS-9700-020

N/A

IC PROXIMITY SENSOR OPT 8QFN Proximity Sensors Sigl Conditioning IC f/ Opt Proximity Sen

APDS-9700-020

RoHSСоодветно на RoHS
APDS-9700-020
Производител
N/A
Производители Дел #
APDS-9700-020
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
Интерфејс - сензори и детектори Интерфејси
Серии
-
дел СтатусActive
типOptical
Внесете ТипLogic
типот на излезотAnalog, Digital
Тековни - Набавка-
Работна температура-40°C ~ 105°C
Тип на монтажаSurface Mount
Пакет / Case8-UFDFN Exposed Pad
Добавувачот Пакет уред8-QFN (2x2)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
APDS-9009 SENSOR OPT 500NM AMBIENT 8ODFN 123779
10,000:  $0.14016
APDS-9930-140 SENSOR OPT 625NM AMBIENT MODULE 29264
2,000:  $0.79800
APDS-9900 SENSOR OPT 640NM AMBIENT 8SMD 39464
5,000:  $0.67200
APDS-9901 SENSOR OPT 640NM AMBIENT 8SMD 38868
5,000:  $0.67200
APDS-9130 SENSOR OPT 950NM IR MODULE 38423
5,000:  $0.63360
APDS-9190 SENSOR OPT 850NM IR 8SMD 43651
5,000:  $0.67776
APDS-9950 SENSOR OPT 525NM AMBIENT MODULE 49490
5,000:  $0.48000
APDS-9500 SENSOR OPT AMB/GESTURE 18SMD 21128
2,500:  $1.25125
APDS-9303-020 SENSOR OPT 640NM AMB 6CHIPLED 94271
5,000:  $0.26098
APDS-9130-200 SENSOR OPT 950NM IR MODULE 30262
2,000:  $0.75810

Со цел

Референтна цена:
2,500:$0.91125
5,000:$0.87750

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 48638
Со цел: