ACSL-6410-00TE

N/A

OPTOISO 2.5KV 4CH OPEN COLL 16SO High Speed Optocouplers 3.0V - 5.5V 15MBd

ACSL-6410-00TE

RoHSСоодветно на RoHS
ACSL-6410-00TE
Производител
N/A
Производители Дел #
ACSL-6410-00TE
Категории
изолатори
Подкатегории
Оптоизолаторите - Логика излез
Серии
-
дел СтатусActive
Број на канали4
Влезови - страна 1 / страна 23/1
Напон - Изолација2500Vrms
Заеднички режим Минливи Имунитет (мин)10kV/µs
Внесете ТипDC
типот на излезотOpen Collector, Schottky Clamped
Тековни - Излез / канал50mA
проток на податоци15MBd
Размножување губеа tpLH / tpHL (Max)100ns, 100ns
Стани / Време на опаѓање (Typ)30ns, 12ns
Напон - Напред (VF) (Typ)1.52V
Струја - DC Напред (If) (Max)15mA
Напон - Набавка3V ~ 5.5V
Работна температура-40°C ~ 100°C
Тип на монтажаSurface Mount
Пакет / Case16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Добавувачот Пакет уред16-SO
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
ACSL-6210-50RE OPTOISO 2.5KV 2CH OPEN COLL 8SO 35393
1,500:  $0.70822
3,000:  $0.67894
ACSL-6210-56RE OPTOISO 2.5KV 2CH OPEN COLL 8SO 38548
1,500:  $0.71820
3,000:  $0.68850
ACSL-6310-50TE OPTOISO 2.5KV 3CH OPEN COLL 16SO 22885
1,000:  $1.18796
2,000:  $1.10925
ACSL-6400-50TE OPTOISO 2.5KV 4CH OPEN COLL 16SO 17949
1,000:  $1.41141
2,000:  $1.35712
ACSL-6300-50TE OPTOISO 2.5KV 3CH OPEN COLL 16SO 21731
1,000:  $1.05735
2,000:  $1.01362
ACSL-7210-06RE OPTOISO 3.75KV 2CH PUSH PULL 8SO 29019
1,400:  $0.93266
ACSL-6410-56TE OPTOISO 2.5KV 4CH OPEN COLL 16SO 15750
1,000:  $1.52152
ACSL-6420-50TE OPTOISO 2.5KV 4CH OPEN COLL 16SO 15093
1,000:  $1.51151
ACSL-6310-56TE OPTOISO 2.5KV 3CH OPEN COLL 16SO 25080
2,000:  $1.11881
ACSL-6300-56TE OPTOISO 2.5KV 3CH OPEN COLL 16SO 26918
2,000:  $1.02319

Со цел

Референтна цена:
1:$3.06075
10:$2.77200
25:$2.19450
100:$1.84800
250:$1.73250
500:$1.58813
1,000:$1.50150
2,500:$1.44375

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 8312
Со цел: