ACNT-H50L-000E

N/A

OPTOISO 7.5KV TRANSISTOR 8SO High Speed Optocouplers 14.2MM Optocoupler (1MBd)

ACNT-H50L-000E

RoHSСоодветно на RoHS
ACNT-H50L-000E
Производител
N/A
Производители Дел #
ACNT-H50L-000E
Категории
изолатори
Подкатегории
Оптоизолаторите - транзистор, Фотоволтаични излез
Серии
-
дел СтатусActive
Број на канали1
Напон - Изолација7500Vrms
Трансфер Тековни Сооднос (мин)31% @ 12mA
Трансфер Тековни Сооднос (Max)80% @ 12mA
Вклучување / Исклучување на времето (Typ)800ns, 1µs
Стани / Време на опаѓање (Typ)-
Внесете ТипDC
типот на излезотTransistor
Напон - Излез (Max)24V
Тековни - Излез / канал8mA
Напон - Напред (VF) (Typ)1.45V
Струја - DC Напред (If) (Max)20mA
VCE Заситеноста (Max)-
Работна температура-40°C ~ 105°C
Тип на монтажаSurface Mount
Пакет / Case8-SOIC (0.535", 13.60mm Width)
Добавувачот Пакет уред8-SO Stretched
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
ACNT-H79A-000E IC OP AMP ISOLATION 200KHZ 8SO 5630
1:  $4.79710
10:  $4.34280
25:  $3.43805
100:  $2.89520
250:  $2.71425
500:  $2.48806
1,000:  $2.35235
ACNV260E-000E OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 10DIP 7648
1:  $4.08100
10:  $3.69600
25:  $2.92600
100:  $2.46400
250:  $2.31000
500:  $2.11750
1,000:  $2.00200
ACNT-H790-000E IC OP AMP ISOLATION 200KHZ 8SO 7829
1:  $3.82690
10:  $3.46500
25:  $2.74320
100:  $2.31000
250:  $2.16562
500:  $1.98516
1,000:  $1.87688
ACNT-H50L-500E OPTOISO 7.5KV TRANSISTOR 8SO 37604
1,000:  $0.75810
2,000:  $0.72675
5,000:  $0.70680
ACNW3190-500E OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SO 27679
750:  $1.00800
1,500:  $0.95760
2,250:  $0.91800
ACNV2601-500E OPTOISO 7.5KV OPEN COLL 10DIP GW 29209
500:  $0.95700
1,000:  $0.87780
2,500:  $0.84150
ACNT-H61L-500E OPTOISO 7.5KV PUSH PULL 8SO 31047
1,000:  $0.95760
2,000:  $0.91800
ACNU-3430-500E OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SSO 29039
2,000:  $0.91800
ACNV3130-500E OPTOISO 7.5KV GATE DRVR 10DIP GW 19459
1,500:  $1.23916
ACNV2601-000E OPTOISO 7.5KV OPEN COLL 10DIP 32223
1,575:  $0.86783

Со цел

Референтна цена:
1:$1.73250
10:$1.44375
25:$1.21275
100:$1.01250
250:$0.90000
500:$0.81563
1,000:$0.74813
2,500:$0.71719

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 15976
Со цел: