ACFL-6212U-000E

N/A

OPTOISO 5KV 2CH PSH PULL SO12 High Speed Optocouplers Dual Chan Bidirectnl Ext Temp Optocoupler

ACFL-6212U-000E

RoHSСоодветно на RoHS
ACFL-6212U-000E
Производител
N/A
Производители Дел #
ACFL-6212U-000E
Категории
изолатори
Подкатегории
Оптоизолаторите - Логика излез
Серии
R²Coupler™
дел СтатусActive
Број на канали2
Влезови - страна 1 / страна 21/0
Напон - Изолација5000Vrms
Заеднички режим Минливи Имунитет (мин)25kV/µs
Внесете ТипDC
типот на излезотPush-Pull, Totem Pole
Тековни - Излез / канал10mA
проток на податоци-
Размножување губеа tpLH / tpHL (Max)100ns, 100ns
Стани / Време на опаѓање (Typ)10ns, 10ns
Напон - Напред (VF) (Typ)1.5V
Струја - DC Напред (If) (Max)20mA
Напон - Набавка3V ~ 5.5V
Работна температура-40°C ~ 125°C
Тип на монтажаSurface Mount
Пакет / Case12-BSOP (0.295", 7.50mm Width)
Добавувачот Пакет уред12-SO
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
ACFL-5211T-000E OPTOISO 5KV 2CH TRANS 12919
1:  $2.10210
10:  $1.75175
25:  $1.47147
100:  $1.26126
250:  $1.09200
500:  $0.98962
1,000:  $0.90772
2,500:  $0.87019
ACFL-6211U-000E OPTOISO 5KV 2CH PSH PULL SO12 12062
1:  $2.18295
10:  $1.81913
25:  $1.52814
100:  $1.30977
250:  $1.16424
500:  $1.02769
1,000:  $0.94264
2,500:  $0.90366
ACFL-5211U-000E OPTOISO 5KV 2CH TRANS SO12 14441
1:  $1.88265
10:  $1.56888
25:  $1.31793
100:  $1.10025
250:  $0.97800
500:  $0.88631
1,000:  $0.81296
2,500:  $0.77934
ACFF-1024-BLK WIFI COEX FILTER 1.4X1.1MM 14905
1:  $1.78640
10:  $1.60353
100:  $1.31381
500:  $1.08937
1,000:  $0.91875
2,500:  $0.87281
ACFL-6211T-560E OPTOISO 5KV 2CH PSH PULL SO12 18923
1,000:  $1.42142
ACFL-6212T-560E OPTOISO 5KV 2CH PSH PULL SO12 23811
2,000:  $1.19774
ACFL-5212T-500E OPTOISO 5KV 2CH TRANS 39625
2,000:  $0.63113
ACFL-5211T-560E OPTOISO 5KV 2CH TRANS 33062
2,000:  $0.88931
ACFL-5212T-560E OPTOISO 5KV 2CH TRANS 48483
2,000:  $0.64069
ACFL-6212U-500E OPTOISO 5KV 2CH PSH PULL SO12 27932
2,000:  $0.91322

Со цел

Референтна цена:
1:$2.18295
10:$1.81913
25:$1.52814
100:$1.30977
250:$1.16424
500:$1.02769
1,000:$0.94264
2,500:$0.90366

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 11665
Со цел: