1626L044

N/A

10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE

1626L044

RoHSСоодветно на RoHS
1626L044
Производител
N/A
Производители Дел #
1626L044
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Фибер оптика - предаватели - драјв кола Интегрирана
Серии
1626
дел СтатусObsolete
бранова должина-
проток на податоци11.3Gbps
Напон - Набавка-
Тековни - Набавка-
апликацииGeneral Purpose
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
1625L354 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 272
15:  $95.57782
1625L346 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 314
15:  $95.57782
1625L0355 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 192
10:  $140.27000
1625L0345 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 222
10:  $140.27000
1625L053 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 320
16:  $84.46417
1625L0245 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 233
10:  $140.27000
1625L339 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 330
15:  $95.57782
1625L047 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 351
16:  $84.46417
1625L040 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 360
16:  $84.46417
1625L328 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 333
15:  $95.57782

Со цел

Референтна цена:
10:$140.03262

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 249
Со цел: