1625L4B56

N/A

TRANSMITTER TOSA

1625L4B56

RoHSСоодветно на RoHS
1625L4B56
Производител
N/A
Производители Дел #
1625L4B56
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Фибер оптика - предаватели - драјв кола Интегрирана
Серии
-
дел СтатусObsolete
бранова должина-
проток на податоци-
Напон - Набавка-
Тековни - Набавка-
апликации-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
1626L4B55 TRANSMITTER TOSA 2340
1625L8 TRANSMITTER TOSA 654
1625S022 TRANSMITTER TOSA 2940
1625L9149 TRANSMITTER TOSA 1168
1625L3Y57 TRANSMITTER TOSA 667
1625L6 TRANSMITTER TOSA 1765
1626L458 TRANSMITTER TOSA 1156
1626L417 TRANSMITTER TOSA 2025
1625F3615 TRANSMITTER TOSA 1577
1625L445 TRANSMITTER TOSA 2542

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2089
Со цел: