1625L3155

N/A

10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE

1625L3155

RoHSСоодветно на RoHS
1625L3155
Производител
N/A
Производители Дел #
1625L3155
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Фибер оптика - предаватели - драјв кола Интегрирана
Серии
1625
дел СтатусObsolete
бранова должина-
проток на податоци11.3Gbps
Напон - Набавка-
Тековни - Набавка-
апликацииGeneral Purpose
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
1625L0305 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 211
10:  $140.27000
1625L349 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 265
15:  $95.57782
1625L0165 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 179
10:  $140.27000
1625L318 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 269
15:  $95.57782
1625L3147 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 236
11:  $125.02931
1625L0265 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 221
10:  $140.27000
1625L030 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 369
16:  $84.46417
1625L018 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE 381
16:  $84.46417
1626L022 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE 191
10:  $140.03262
1626L0 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE 227
11:  $127.80755

Со цел

Референтна цена:
11:$125.02931

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 257
Со цел: