1611L130

N/A

TRANSMITTER TOSA

1611L130

RoHSСоодветно на RoHS
1611L130
Производител
N/A
Производители Дел #
1611L130
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Фибер оптика - предаватели - драјв кола Интегрирана
Серии
-
дел СтатусObsolete
бранова должина-
проток на податоци-
Напон - Набавка-
Тековни - Набавка-
апликации-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
1611L457 TRANSMITTER TOSA 2751
1610L659 TRANSMITTER TOSA 1552
1611F347 TRANSMITTER TOSA 610
1610L1903 TRANSMITTER TOSA 1555
1611F231 TRANSMITTER TOSA 1651
1610L217 TRANSMITTER TOSA 2046
1610S024 TRANSMITTER TOSA 921
1611L2901 TRANSMITTER TOSA 3289
1610S055 TRANSMITTER TOSA 1395
1611L161 TRANSMITTER TOSA 1053

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2216
Со цел: