1611F323

N/A

TRANSMITTER TOSA

1611F323

RoHSСоодветно на RoHS
1611F323
Производител
N/A
Производители Дел #
1611F323
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Фибер оптика - предаватели - драјв кола Интегрирана
Серии
-
дел СтатусObsolete
бранова должина-
проток на податоци-
Напон - Набавка-
Тековни - Набавка-
апликации-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
1611F241 TRANSMITTER TOSA 2651
1610L130 TRANSMITTER TOSA 948
1611L534 TRANSMITTER TOSA 528
1613L033 TRANSMITTER TOSA 1247
1611L2882 TRANSMITTER TOSA 1146
1611L856 TRANSMITTER TOSA 2874
1610L241 TRANSMITTER TOSA 3166
1611L542 TRANSMITTER TOSA 3053
1610L1896 TRANSMITTER TOSA 1683
1611L150 TRANSMITTER TOSA 2203

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1916
Со цел: